FireworksSM

Ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu młodych zakochanych. Z mojego doświadczenia związanego z pokazami fajerwerków, zadowolenia licznych par młodych mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że właśnie to urozmaicenie wesela w postaci pokazu, pozwoli Państwu i gościom na niesamowite emocje i wspomnienia z tym związane. Uwierzcie!! Goście zapamiętują takie detale 🙂 Nikt nie zapomni o waszym weselu. Oczywiście w tej uroczystości zaślubin oraz wesela najważniejsi jesteście WY – Para Młoda. Najbardziej zależy nam na Państwa zadowoleniu. Nie jest trudno wyobrazić sobie piękniejszego widoku rozświetlających się świateł na niebie specjalnie dla Państwa w tą magiczną noc. To spojrzenie drugiej połówki, kiedy obejmujesz ukochaną/ ukochanego i w jego oczach widzisz tylko błyski fajerwerków na niebie połączonego ze wzruszeniem. Właśnie tak wyobrażamy sobie tę chwilę, dla was drodzy Państwo.

Pokaz sztucznych ogni na weselu w ramacha DSO

„Wesele, ach wesele!!, co to było za wesele :)” Pokaz fajerwerków na weselu? Nic trudnego. Nie musimy koniecznie zamawiać pokazu z całą obsługą, możemy zrobić coś na „własną ręke”.Tylko jak, w jaki sposób? Otórz już tłumaczę 🙂 W naszej ofercie możecie państwo znaleźć pakiet DSO- jest to zestaw do samodzielnej obsługi. Polega to na tym, ze dla Państwa wygody i potrzeb tworzymy specjalny zestaw fajerwerków połączonych ze sobą, w bezpieczny sposób, który możemy odpalić za pomocą jednego lontu. Wszystko dokładnie dopracowane, połączone, z niesamowitym efektem przygotowujemy dla Państwa. Nic trudnego, wystarczy tylko odpalić w bezpiecznym miejscu i cieszyć się widokiem sztucznych ogni rozbłyskujących się na niebie.

Cena pokazu fajerwerków

Wielu ludzi potrafi tylko marzyć i wyobrażać sobie jakby to było, gdyby na moim weselu odbył się pokaz sztucznych ogni? hmmm, marzenie no nie? Z reguły myślimy, jak każdy ptencjalny Polak: „nie bo to za drogo”, „nie, nas nie stać”, „takie rzeczy tylko w filmach”… marzenia, marzeniami. Jednak mało kto z nas odważy się wejść, obejrzeć tego typu oferty, zorientować się na czym to dokładnie polega, ile kosztuje. Najważniejsze jest podejście do klienta, jego potrzeb, oczekiwań i zasobów finansowych. Uwierzcie!! Z każdej sumy, czy jest 600, czy 2000 zł można, ba! da się zrobić pokaz fajerwerków który na zawsze zapisze się w Waszej pamięci i waszych gości weselnych.

Film promocyjny